Partner PartsSpółka Partner powstała w 1993 roku jako polskie przedstawicielstwo szwedzkiej firmy Partner AB. Początkowo podstawowym przedmiotem działalności była sprzedaż maszyn ogrodniczych i leśnych szwedzkiego producenta. Po dwuletnim okresie dystrybucji tych produktów rozwiązaliśmy umowę, by nawiązać kontakt z japońskim producentem pilarek Shindaiwa oraz firmami specjalizującymi się w akcesoriach i częściach zamiennych do sprzętu ogrodniczego i leśnego. Nawiązaliśmy więc współpracę z włoską firmą Tecomec i niemiecką Ratioparts, jednocześnie stając się oficjalnym przedstawicielem tych dystrybutorów na rynek polski.

W 1996 roku udało nam się uzupełnić nasz asortyment o produkty firmy Carlton, pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Końcówka lat dziewięćdziesiątych to okres intensywnego rozwoju spółki i podejmowania kluczowych decyzji. Zdecydowaliśmy się ukierunkować strategię rozwoju naszej firmy wyłącznie na dystrybucję części zamiennych i akcesoriów, w związku z tym rozwiązaliśmy umowę z firmą Shindaiwa.

W 2001 roku zakończyliśmy etap współpracy z firmami Carlton oraz Ratioparts, stając się full line distributor, największego na świecie producenta układów tnących do pilarek – firmy Blount International (Oregon), której siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych. Rok później nawiązaliśmy kolejne kontakty z producentami gaźników – Walbro, Zama, Tillotson. Kolejne lata to intensywna promocja naszej marki na rynku polskim i nawiązywanie przyjaznych kontaktów z Klientami.

We wrześniu 2009 r. przenieśliśmy się do nowej i zaprojektowanej zgodnie z naszymi potrzebami siedziby, mieszczącej się we Wrocławiu przy ulicy Jerzmanowskiej 21.

Dziś Partner to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku dystrybucyjnego w zakresie części zamiennych i akcesoriów do sprzętu leśnego, ogrodniczego oraz maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w sprzedaży części do kosiarek, wykaszarek, pilarek oraz silników. Współpracujemy z producentami i firmami handlowymi z całego świata. Głównymi dostawcami naszego asortymentu są firmy: Blount-Oregon, Bosch, Caber, Champion, Meteor Piston, OEM, Tecomec, Tillotson, Walbro oraz Zama.

Przez lata udało nam się stworzyć zespół ludzi w profesjonalny sposób realizujący swoje zadania. Korzystamy z doświadczenia, umiejętności i zapału każdego pracownika, dzięki czemu mamy pełne zaufanie ze strony naszych Klientów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z informacji zawartych w niniejszym serwisie internetowym i odwiedzin w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Zespół Partner